Zapraszamy
Dołącz do grona zadowolonych klientów

Windykacja - zakres usług

Zapraszamy Na Bezpłatne Konsultacje


PROFESJONALNA WINDYKACJA DŁUGÓW


  Kancelaria zapewnia profesjonalną windykację wszelkiego typu należności poprzedzoną oceną wypłacalności dłużnika (wywiad gospodarczy). Przeprowadzamy postępowanie w celu odnalezienia majątku dłużnika. Prowadzimy mediacje. W przypadku ich bezskuteczności nie czekamy, komornicy zabezpieczają i egzekwują należność.Komornicy wykonują nasze precyzyjne wnioski odnośnie majątku dłużnika skutecznie, w krótkim czasie.

BEZ OPŁATY WSTĘPNEJ

 

Skuteczność Kancelarii około 90% prowadzonych spraw.

Na postępowanie windykacyjne składa się :

  • postępowanie przedsądowe
  • postępowanie sądowe-nakazowe
  • postępowanie egzekucyjne


Naszą Kancelarię cechują:

1. Wysoki poziom świadczonych usług
Sprawę od początku do końca prowadzi radca prawny i wykwalifikowani pracownicy, pod jego nadzorem.

2. Profesjonalizm
Sprawnie i bez zbędnej zwłoki wysyłamy czytelne i jasne wezwania do zapłaty. Są one opracowywane przez profesjonalistów i tym skuteczniejsze, że dłużnik ma świadomość że w sprawie działa już radca prawny.

3. Jasny system rozliczeń
Klient nie ponosi żadnych dodatkowych opłat na pełnomocnika procesowego w postępowaniu nakazowym lub upominawczym.

4. Zasady etyczne
Respektujemy Zasady Etyki Radcy Prawnego, które stanowią, że zabronione jest przyjmowanie zleceń przeciwko własnym klientom. Gwarantujemy, że nie przyjmiemy żadnego zlecenia przeciwko własnemu klientowi.

5. Poufność
Wszyscy pracownicy zachowują w tajemnicy wszystko, o czym dowiedzieli się w związku z udzielaniem pomocy prawnej. Radca Prawny nie może być zwolniony z obowiązku zachowania tajemnicy zawodowej co do faktów, o których dowiedział się udzielając pomocy prawnej lub prowadząc sprawę.


SKUP WIERZYTELNOŚCI

Niektóre wierzytelności mogą zostać zakupione.

Jeżeli wierzyciel potrzebuje szybko gotówki i kancelaria poleci zakup jego wierzytelności firma INVEST INKASO Sp. z o.o. zakupi przedmiotowe wierzytelności.
Warunek zakupu- Prowadzone postępowanie windykacyjne przez Kancelarie (w trakcie którego weryfikowane są wierzytelności)

WIERZYTELNOŚCI PO BEZSKUTECZNEJ EGZEKUCJI RÓWNIEŻ MOGĄ BYĆ ZAKUPIONE